טלפון:

03-6738020

זר פרחים ליולדת

מתנות ליולדת נועדו כדי לרומם את מצב הרוח שלה . אחרי חוויה רגשית בעוצמה חזקה כמו לידה מטרתנו היא לעודד את היולדת ואין מתנה שיוצרת תחושה של עידוד ושמחה ברמה הרגשית כמו זרי פרחים.זר פרחים ליולדת יתן לה חוויה רגשית עמוקה בתוספת הצבעים והריחות הנפלאים שלבטח ישפרו את האווירה בחדר ההתאוששות.

אין ספק שזוהי תקופה מיוחדות עבור ההורים(במיוחד אם אלו זוג הורים טריים) וזוהי תקופה שהיא מרגשת מצד אחד אך מלאת שינויים מצד שני ואצלנו בעלי דפנה מעבר לזרי פרחים ליולדת תוכלו לשלב מגוון של מתנות עבור המאורע המשלבות זרי פרחים עם שוקולדים ויין , סידורי בלונים מיוחדים ועוד.
אנחנו מאמינים שאנשים הקרובים אלינו עוברים אירוע מרגש כמו לידה וממש קיבלו לחייהם ולמשפחתם נסיך או נסיכה קטנה אנחנו רוצים לתת להם כמה שיותר תמיכה ואנרגיה חיובית שאפשר אך מצד אנחנו לא רוצים יותר מדי להתרוצץ ו"לשבור את הראש " במה כדאי לקנות .
אנחנו יכולים לומר לכם בביטחון מלא שעצם זה שתבחרו במתנה שקשורה בפרחים זה יתן ליולדת להרגיש אליכם הערכה גדולה .
אז יש לכם זוג שנולד להם ילד או ילדה ? רוצים להצהיר על הדאגה ,אהבה ואכפתיות כלפיהם ? אתם מוזמנים להיכנס לחנות אונליין ולהזמין זר פרחים או שילובים מיוחדים ועכשיו במחירים מיוחדים או להתקשר לייעוץ בהתאמה אישית בטלפון 03-3726288 .

*המחירים באתר לזמן מוגבל

עדיין מתלבטים מה תרצו לשלוח?

מעוניינים לדבר איתנו ישירות? Girl on exit form
התקשרו עכשיו ל 03-673-8020 או השאירו פרטיכם
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם,