טלפון:

03-6738020

הזמנת משלוחי פרחים ומגשי אירוח לאירועים קטנים

אירועים פרטיים ועסקיים צריכים כמה תנאים בשביל להיות מוגדרים כהצלחה. קודם כל, את האופי של האירוע קובעים לפי העיצוב. אם רוצים לעצב אירועים אקסקלוסיביים, אפשר להשתמש במשלוחי פרחים ולסדר אותם על גבי השולחנות. סידורי פרחים לאירועים משאירים רושם ראשוני בלתי נשכח על האורחים והם משדרגים את החוויה שלהם בצורה מיידית. בנוסף, זרי פרחים לאירוע שנבחרים לפי העונה מעידים על מחשבה ועל דיוק.
שנית, ניתן לשלב בין סודרי פרחים לאירועים לבין מגשי אירוח. אם למשל ממקמים מגשי אירוח לאירועים בעמדת קבלת הפנים, גורמים לאורחים להרגיש בבית ומקלים עליהם את הנגישות למאכלים השונים. בהמשך, ניתן לשלב בין מגשי אירוח על השולחנות או לבחור באירוע מסוג קוקטייל שבו יש מלצרים ומלצריות.
איך יודעים כמה פרחים ומגשי אירוח להזמין?
הטעות הנפוצה עם הזמנת משלוחי פרחים או מגשי אירוח לאירועים קטנים היא להגזים עם הכמויות. בגלל שמדובר באירוע קטן ומשום שהאורחים שמים לב לכל טעות, הרבה מפיקי אירועים מעדיפים להזמין יותר מדי אוכל ופרחים מאשר מעט מדי. במקרים כאלה, התוצאה עלולה להיות עומס על השולחנות וגם תחושה של חוסר נעימות אצל המוזמנים.
הפתרון הוא להתייעץ עם אנשי מקצוע ולשמוע מהם כמה פרחים ומגשי אירוח להזמין. באותה הזדמנות, אפשר להתייעץ לגבי ההבדלים בין מגש אירוח חלבי לבין המאפיינים של מגש אירוח בשרי. מטבע הדברים, בכל סוגי האירועים הקטנים ניתן גם לשלב מגש אירוח צמחוני שמתאים לגברים ונשים בגילאים שונים.
טיפים להזמנת פרחים, מגשי אירוח וכריכים לאירועים
האוכל והעיצוב קובעים את האופי של האירוע הקטן ואת היכולת של בעלי האירוע לעמוד במסגרת התקציב. אם רוצים לחסוך בהוצאות בלי להתפשר על טריות הפרחים ועל איכות המזון, כדאי ליצור קשר עם חברה מקצועית שיש עליה המלצות. הכי טוב לאסוף המלצות מחברים, קרובים ובני משפחה ובסקטור העסקי ניתן גם לעשות זאת מול קולגות.
המלצה אובייקטיבית מאפשרת לדעת מה רמת המקצועיות של החברה שמספקת מגשי אירוח לאירועים ועד כמה היא זמינה גם אחרי שהחוזה נחתם. כמו כן, בעזרת המלצות ניתן לדעת למה לצפות על רקע הזמנת כריכים לאירועים חשובים במיוחד – כמו חתונה אינטימית, בר מצווה או ברית מילה.
עוד טיפ חשוב בנוגע להזמנת פרחים, מגשי אירוח וכריכים לאירועים הוא להתאים אותם למקום ולשעה. סידור פרחים לאירועים שמתקיימים בשעות הערב למשל יתבצעו אחרת מסידורי פרחים לאירועי יום, מה גם שתוך התפריט של מגשי אירוח והזמנת כריכים יש הבדלים בין אירועי בוקר, צהריים וערב.
בשורה התחתונה, המטרה של הזמנת משלוחי פרחים ומגשי אירוח לאירועים קטנים היא לשדרג את החוויה. אם רוצים להשיג את המטרה הזו, צריך להשקיע זמן באיכות הביצוע ובהשוואה בין החברות שמספקות את השירות.

עדיין מתלבטים מה תרצו לשלוח?

מעוניינים לדבר איתנו ישירות? Girl on exit form
התקשרו עכשיו ל 03-673-8020 או השאירו פרטיכם
ואנחנו נחזור אליכם בהקדם,